Frank van Kempen
- Woordvoerderschap
- Wonen, ruimtelijke ordening en stedelijke ontwikkeling
- Sport en gezondheid
- Economie en recreatie
- Cultuur
- Functie
- Burgerraadslid
- Groep:
- Gemeenteraad
Wie ben je en wat doe je naast je werk als burgerraadslid?
Mijn naam is Frank van Kempen. Geboren en getogen in Tilburg, 64 jaar getrouwd met Regina en 2 kinderen en 2 kleinkinderen. Ruim 30 jaar bij Brabants Dagblad gewerkt en nu al enkele jaren freelance Uitvaartverzorger.
Waarom ben je burgerraadslid geworden?
Er is nu ruimte voor mij om meer voor de stad en haar inwoners te doen. Niet alleen roepen maar samen met collega (burger)raadsleden werken aan de toekomst van de stad.
Wat wil je deze raadsperiode bereiken voor Tilburg?
Wat ik heb meegekregen is de zorg voor elkaar. We kunnen het niet alleen. Alle systeempjes die er zijn; je gezin, wijk, school, werk, sportclub, vrienden en meer dragen bij aan hoe jij je vormt. ‘Alleen kom je ver, maar samen kom je verder’.
Ten slotte: wat is je favoriete plek in Tilburg en waarom?
Met gasten van buiten Tilburg laat ik altijd de LocHal zien. En ik bezoek graag alle evenementen die in de stad georganiseerd worden.
Nevenactiviteiten
- Bestuurslid Tilburg Zingt (Onbetaald, 3 uur per week)
- Bestuurslid/penningmeester VVE Julianastaete (Onbetaald, 2 uur per week)
- Lid selectiecommissie Mooi Zo Goed Zo (Onbetaald)
- Freelance Uitvaartverzorger bij Dela (Betaald, 16 uur per week)
- Freelance organisator events BORT (Betaald)